قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

 قانون جذب همان فرکانسی است که شما به هستی می‌فرستید. این فرکانس مانند یک آهن‌ربا عمل می‌کند. چگونه آهنربا چیزهایی که از خانواده خود باشند به‌طرف خود جذب می‌کند و بقیه انرژی را پس می‌زند. جذب نیز همچنین عکس‌العملی را در هستی اجرا می‌کند. در دریافت‌های آهنربا هیچ‌وقت توجه به قطب آهنربا نمی‌شود. فقط چیزهای فلزی را جذب می‌کند. قانون جذب هم همین‌طور است. شما باید به هستی چیزهایی را بفرستید که درخور هستی است. قابل‌جذب توسط هستی باشد.

   حال بنگرید که هستی مانند یک مکش قوی یا جاروبرقی قوی است. شما تمام آن انرژی را که فکر می‌کنید به هستی بفرستید. سیگنال منفی و مثبت یا درهم‌ و برهم چه اتفاقی در جذب این رخدادها پیش می‌آید. نه ‌تنها جواب به این افکار درهم و بر هم خبر جالبی نیست. بلکه خنثی نیز هست پس هستی آن چیزی که از افکار شما برانگیخته می‌شود را جذب می‌کند. حتی انرژیهایی که منفی هستند برخورد منفی آن‌ها به شما برمی‌گردد.

     انرژی های مثبت بازخورد مثبت قوانینی در جذب مورد اهمیت است.  آن قوانین عشق و خواستن و رهایی و توکل و تسلط بر افکار یعنی فرستادن افکار مثبت و دوطرفه نبودن فرکانس‌ها و با تمام وجود هدفی را خواستن مانند گریه کودکی برای به دست آوردن یک خواسته است. 

   چرا بیشتر افراد میگویند که قوانین جذب را رعایت می‌کنیم ولی به نتیجه نمی‌رسیم ؟

   به خاطر اینکه آن‌ها نقطه‌ضعف‌های درونی خود را که مثل بیماری در وجود آن‌ها رخنه کرده‌اند را درمان نکرده‌اند. فقط می‌خواهند به‌صورت جهشی قوانین جذب را اجرا کنند. معلوم است که ذهن آشفته و بیمارگونه نمی‌تواند با تمام قدرت پالس مثبت یا فرکانس مثبت به هستی بفرستد. شما در صحت و درستی قوانین جذب شک نداشته باشید. ولی اول راهکارهای لازم و خیلی مبتدی که شاید تا حالا به آن فکر نکرده‌اید را اجرا کنید. بعد سراغ قوانین جذب بروید. انشا الله در جلسات آخر همین کتاب در مورد قوانین جذب به‌طور کامل و راه رسیدن به اهداف را توضیح می‌دهم. اصلاً قوانین جذب چیست ؟

بخشی از کتاب : استاد برتر 

نویسنده : مهدیه مداح الحسینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *